MB-77HS drzwi balkonowe podnoszono-przesuwne

MB-77HS drzwi balkonowe - schemat
miejsce wypoczynkowe nad basenem
przeszklona ściana
wyjście na taras

Jeśli marzą nam się duże, nowoczesne przeszklenia w salonie lub sypialni, warto także pomyśleć o drzwiach, które połączą przestrzeń domową z tarasem lub balkonem. Doskonałym rozwiązaniem będzie system podnoszono-przesuwny MB-77HS HI.

Doskonałym rozwiązaniem będzie system podnoszono-przesuwny MB-77HS HI.

Drzwi idealnie nadają się nie tylko jako zabudowa łącząca pokoj ze środowiskiem zewnętrznym, ale także stanowią wygodne wyjście z pokoju wprost do ogrodu. Ich dodatkową zaletą jest to, że w pozycji otwartej nie zajmują dużo miejsca i nie wymagają wolnej powierzchni podczas otwierania. Aby takie drzwi mogły nam służyć przez cały rok, konstrukcje te muszą być wodo i wiatroszczelne oraz mieć dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną.

Aby takie drzwi mogły nam służyć przez cały rok, konstrukcje te muszą być wodo- i wiatroszczelne oraz mieć dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną. Drzwi tarasowe MB-77HS HI firmy Aluprof posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną od UW 0,84 W/(m2K)*, a dzięki wytrzymałym oraz smukłym profilom umożliwiają budowę niskoprogowych drzwi o ciężarze skrzydła do 600 kg, wysokości do 3,2 m i szerokości do 3,3 m.

W systemie MB-77HS HI można zbudować konstrukcje dwu- lub trzyszynowe, z niskim progiem oraz konstrukcje narożne 90 i 270 stopni. System MB-77HSB został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom rynku belgijskiego.

DRZWI TARASOWE MB-77HS HI FIRMY ALUPROF

W ramach oferty drzwi podnoszono-przesuwnych dostępne są rozwiązania z wąskim słupkiem, w których widoczna szerokość kształtowników na styku skrzydeł drzwi wynosi tylko 47,5 mm.

Drzwi posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną od UW 0,84 W/(m2K).

Do pobrania