drzwi wejściowe do domu
budowa drzwi aluminiowych
wnętrze drzwi aluminiowych

SKONFIGURUJ SWOJE DRZWI

Drzwi są najważniejszym elementem wyposażenia domu. To one zapewniają bezpieczeństwo i izolują od świata zewnętrznego. Ponadto chronią domowników przed zimnem, a także skutecznie tłumią hałas. Z tego powodu oczekuje się od nich funkcjonalności, solidności i odporności na działanie czynników zewnętrznych.

Jak wybrać drzwi aluminiowe?

Wejściowe drzwi aluminiowe, zwane również panelowymi, to wybór na lata, który z pewnością się opłaci. O czym należy pamiętać podczas ich zakupu?
Pierwszą rzeczą, na jaką warto zwrócić uwagę wybierając drzwi aluminiowe, jest współczynnik przenikania ciepła. Najlepiej wybrać produkt o jak najniższej wartości – dzięki temu więcej ciepła pozostanie wewnątrz budynku. Najlepszym pod tym względem modelem pozostają tanie aluminiowe drzwi panelowe o współczynniku UD na poziomie 0,66 W/(m2K), dostępne w naszej ofercie.
Drugą ważną cechą jest wodoszczelność. To właśnie od niej zależy, czy w razie silnych opadów deszczu woda przedostanie się do mieszkania. Istnieje kilka klas wodoszczelności aluminiowych drzwi (w skali od 1A do 9A). Im klasa wyższa, tym lepiej chronią dom przed wilgocią. Aluprof, jeden z najważniejszych dystrybutorów systemów wejściowych, proponuje modele panelowe w klasie 6A, które wyróżnia przystępna cena oraz wysoka jakość wykonania.

Istotną zaletą drzwi aluminiowych jest także możliwość dostosowania do wystroju wnętrza. Jeśli zdecydowali się Państwo na tradycyjne rozwiązania, idealne będą skrzydła ze szklanymi panelami lub wykonane z okleiny drewnopodobnej. W przypadku nowoczesnego wystroju, lepiej zdecydować się na modele w odcieniach dostępnych w palecie RAL.

Drzwi aluminiowe w atrakcyjnej cenie - sprawdź ofertę!

Nasza stolarka aluminiowa to fasady aluminiowe, a także drzwi oraz okna.

Dostępne w naszej ofercie drzwi aluminiowe to najwyższa jakość w korzystnej cenie. Oferujemy panele wypełniające, które następnie montujemy w skrzydłach opartych na systemie MB-86. Ich najważniejszą cechą jest ponadprzeciętna trwałość. Istotne jest także, że można w pełni dostosować je do swoich potrzeb, ponieważ dostępne są w bogatej palecie kolorów oraz struktur. Poszczególne elementy mogą być dodatkowo zdobione, frezowane lub wykonane ze szkła. Co więcej dostępne w naszej ofercie aluminiowe drzwi panelowe można wykonać nawet w niestandardowych wymiarach: do 1,40 m szerokości i 2,60 m wysokości.

Zachęcamy do współpracy. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tanie drzwi, ale także okna aluminiowe w dobrej cenie.
Większość realizacji wykonujemy na terenie Poznania, a także w najbliższych okolicach.