Rolety to doskonały sposób na ochronę pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem, a jednocześnie na dodatkowe zabezpieczenie przed aktami wandalizmu. Ich zadaniem jest również izolacja akustyczna, dzięki czemu zapewniają komfort i poczucie prywatności.

Rolety najwyższej jakości

Dobierając asortyment naszego sklepu, dbamy o to, aby cechował się on najwyższą jakością. Nie inaczej jest w przypadku rolet. Są to produkty składające się z elementów produkowanych przez firmę BeClever i Aluprof. Dzięki nowoczesnym maszynom i odpowiednio dobranym surowcom, nasze produkty cechują się najwyższą jakością przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Ich istotną zaletą jest także fakt, że produkowane są z dbałością o ochronę środowiska naturalnego, dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej, wypełniającej profil aluminiowy, który nie zawiera szkodliwego freonu. Stosowane przez nas farby nie zawierają metali ciężkich, takich jak kadm czy ołów. Jakość naszych rolet, jak również elementów do ich produkcji poparta jest uzyskanymi przez nas aprobatami technicznymi.

Jakie rolety oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje rolet, które różnią się od siebie właściwościami, a przede wszystkim sposobem montażu. Oferujemy rolety naokienne, natynkowe oraz podtynkowe. W celu zapoznania się z ich specyfikacją, a także z wymaganiami technicznymi dotyczącymi instalacji, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.