elementy HST podnoszono-przesuwne zamykanie drzwi zamykanie drzwi przesuwnych zamykanie drzwi z przyciemnanią szybą drzwi z elementami HST drzwi do ogrodu drzwi na taras sapor - drzwi z elementami HST drzwi zamknięte HST podnoszono - przesuwny drzwi tarasowe z drewnianą ramą

Cały świat w zasięgu ręki

Otwarta przestrzeń, naturalne światło i świeże powietrze  idealnie ze sobą współgrają i są najbardziej pożądanymi elementami wnętrza mieszkania czy domu.

Elementy HST podnoszono-przesuwne, prowadzące np. do ogrodu lub na taras podążają za najnowszymi trendami rynkowymi: wykorzystanie jak największych powierzchni pomieszczeń, a dzięki lekkiej konstrukcji nasze „okno na świat” można z łatwością otwierać i regulować jedną ręką.

HST

Nowatorska technologia

Okucie okien PCV HS-PORTAL zostało stworzone na potrzeby dużych rozwiązań podnoszono-przesuwnych. Wiele lat poszukiwań, obserwacji i doświadczeń są przyczyną stworzenia tak zaawansowanej techniki, że skrzydła ważące do 400 kg obsługuje się bezpiecznie, komfortowo i łatwo.

Nowy system HS-PORTAL to prześwit nawet do 12 mm i 19-metrowa długość całkowita dla takich materiałów jak drewno, PCV, aluminium, a także konstrukcji szklanych.

Zalety HS-PORTAL

  • Dostępny w modułowych systemach HS-PORTAL 200/300/400
  • Bezpieczna, komfortowa, a jednocześnie niewymagająca użycia siły obsługa – nawet przy skrzydłach o masie do 400 kg.
  • Przystosowany dla osób niepełnosprawnych i dokładnie uszczelniony próg znacznie wyprzedza wymagania normy oszczędności energii.
  • Seryjnie dostępna, sterowana klamką opcja mikrowentylacji zapewnia optymalną wymianę powietrza.
  • Poziom zabezpieczeń antywłamaniowych modyfikowany modułowo, aż klasy bezpieczeństwa WK2.

klamka w dzwiach tarasowych elementy HST