Okno PCV GEALAN Kombisystem S 9000

Okna PCV Kombisystem S 9000 o głębokości 83 mm łączy zalety systemów z uszczelką środkową i oporową. Pogłębiona budowa ościeżnicy i skrzydła oraz uszczelki osadzone w trzech płaszczyznach gwarantują najwyższą izolację cieplną na poziomie Uf = 0,92 W/ m2K i spełniają najwyższe normy i wymagania.

Eleganckie i nowoczesne okna PCV to zasługa inteligentnego systemu Kombi, dzięki któremu są tworzone. Modne i duże przeszklenia to zasługa niskich ram i  skrzydeł. Izolacja rowka okuciowego pozwala na sprawniejsza pracę elementów okuciowych, zwłaszcza przy niskich temperaturach na zewnątrz. Dodatkowo, system ten zapewnia ochronę przed hałasem ulicznym typowym dla aglomeracji i zatłoczonych dróg miejskich. Pod ramą została umieszczona stopka termiczna, która zdecydowanie poprawia izolację cieplną zamontowanego okna pcv. Kombisystem S 9000 jest spójny z wypróbowanym system S 8000 IQ. Pociąga to za sobą szereg zalet związanych z optymalizacją kosztów magazynowych.

Zamysłem projektowania Kombisystemu było  optymalne wykorzystanie technologii STV®, która polega na  na sklejeniu szyby i skrzydła dwustronną taśmą klejącą przy zastosowaniu tradycyjnego klocowania. Dzięki STV® okna plastikowe są cieplejsze i komfortowe w obsłudze.Jednoczesne zastosowanie STV® i stali w skrzydle umożliwia budowę większych elementów.

Zalety Kombisystemu S 9000:

  • doskonała izolacja cieplna na poziomie Uf=0,92 W/m2K,
  • kształtownik stalowy tworzy w ramie siódmą komorę, a to  zapewnia zrównoważenie statyki i izolacji cieplnej, 
  • elastyczna uszczelka środkowa daje możliwość budowy okien w wybranej opcji, uszczelką środkową lub oporową,
  • głębsze osadzenie szyby dzięki zastosowaniu listwy przyszybowej o wysokości 26 mm i wyższej przyldze co wyklucza powstawanie mostków termicznych na brzegu pakietu szybowego,
  • dodatkowa uszczelka we wrębie podszybowym stanowi skuteczną barierę dla zimnego powietrza z zewnątrz i poprawia izolację akustyczną.