Historia naszej firmy sięga 1991 roku. Zaczynaliśmy od montowania okien z PCV i aluminium, ale szybko zdecydowaliśmy się na uruchomienie własnej produkcji.

Od początku działalności szczególny nacisk kładziemy na kompleksową obsługę klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości najnowszych technologii, jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zamówienia. Dbałość o odpowiednio wykwalifikowaną kadrę w obszarze produkcji, sprzedaży oraz montażu, pozwoliła nam na zoptymalizowanie działalności firmy.

Nieustannie się rozwijamy. Staramy się współpracować z najlepszymi na rynku, powiększamy przestrzeń produkcyjną, inwestujemy i stale zatrudniamy nowych pracowników. Wszystkie te działania wpływają na kształt naszej obecnej oferty i znakomitą kondycję firmy.

Od pewnego czasu funkcjonujemy także na rynkach zachodnich, gdzie z dumą prezentujemy polską solidność i jakość.

Historia naszej firmy sięga 1991 roku. Zaczynaliśmy od montowania okien z PCV i aluminium, ale szybko zdecydowaliśmy się na uruchomienie własnej produkcji. Nieustannie się rozwijamy. Staramy się współpracować z najlepszymi na rynku, powiększamy przestrzeń produkcyjną, inwestujemy i stale zatrudniamy nowych pracowników. Wszystkie te działania wpływają na kształt naszej obecnej oferty i znakomitą kondycję firmy. Od pewnego czasu funkcjonujemy także na rynkach zachodnich, gdzie z dumą prezentujemy polską solidność i jakość.