Rozwiązanie to przygotowane zostało przede wszystkim z myślą o obiektach komercyjnych, jak również budynkach handlowo-usługowych. Ich zewnętrzna estetyka stanowi niezwykle ważny element uczestniczący w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy – nowoczesnej, otwartej na innowacyjność, dynamicznie i prężnie rozwijającej swoją działalność. Również systemy okienne muszą to odzwierciedlać. Fasady aluminiowe w dobrej cenie, które Państwu proponujemy, to doskonale opracowane konstrukcje zapewniające wszystkim naszym realizacjom trwałość, stabilność oraz elegancki wygląd przez lata.

Najistotniejszą zaletą wynikającą z zastosowania fasad aluminiowych jest możliwość otwarcia wnętrz budynku na jego otoczenie. W ten sposób salon sprzedaży bądź obsługi Klienta może uczestniczyć w życiu miasta, zapraszając jednocześnie do swoich wnętrz. Jest to niezwykle ważne i pożądane rozwiązanie architektoniczne – doceniane w szczególności w zatłoczonych i gwarnych miastach. Należy jednak pamiętać, iż fasady aluminiowe wnoszą nie tylko zmiany estetyczne. Pozwalają również odciąć się od hałasu dochodzącego z zewnątrz, jak również doskonale wpłynąć na izolacyjność termiczną budynku. Jest to rezultat wykorzystania najnowszych technologii produkcyjnych, które doceniane są przez licznych konsumentów na europejskim rynku.

Fasady aluminiowe, które jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać w Poznaniu, pozwolą na stworzenie fantastycznej, nowoczesnej oraz przyciągającej spojrzenia elewacji budynku. Pragniemy, by tego typu inwestycje w pełni harmonizowały z profilem Państwa działalności oraz właściwościami danego obiektu. Dlatego też nie ograniczamy naszej oferty tylko do jednego modelu fasady aluminiowej. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania, dlatego też proponujemy:

  • modele słupowo-ryglowe,
  • modele przygotowane pod kątem ścian osłonowych (różnych typów),
  • rozwiązania przygotowywane indywidualnie.

SAPOR to nie tylko firma, ale i producent. Wszystkie wykonywane przez nas realizacje pozostają nie tylko eleganckim uzupełnieniem bryły danego budynku, ale również solidnym zabezpieczeniem antywłamaniowym. Oferowane przez nas fasady aluminiowe wyróżnia przystępna cena, a także wyjątkowa precyzja wykonania, dzięki czemu rozwiązania te mogą z powodzeniem współtworzyć system hermetycznego zamknięcia obiektu.