Zamek drzwi wykonanych z PCV
Gotowy produkt drzwi PCV
Metalowa klamka drzwi PCV

SKONFIGURUJ SWOJE DRZWI

Pozostają bezapelacyjną wizytówką naszego domu, dlatego też ich wybór powinien być starannie przemyślany – jednak nie tylko ze względu na samą estetykę. Wszak to one chronią domowników przed potencjalnymi zagrożeniami, takimi jak włamania. Dobrze dobrane drzwi wejściowe skutecznie też zabezpieczają przed utratą energii cieplnej, co z kolei wiąże się z generowaniem realnych oszczędności.

Od lat zajmujemy się produkcją elementów stolarki otworowej z PCV, w tym też drzwi. Chcąc dostarczyć Państwu najlepsze produkty, stale rozwijamy nasz park maszynowy, wprowadzając innowacje, poszerzając wiedzę z zakresu wytwarzania, m.in. drzwi z polichlorku winylu. Dzięki temu możemy zaproponować tanie, a przy tym wysoce skuteczne i efektownie wyglądające rozwiązania, które trafiają do klientów z Poznania, a także całego kraju, jak i za granicę.

Niezwykle bogate wzornictwo oraz zróżnicowana stylistyka drzwi rodzaju PCV które dla Państwa przygotowaliśmy, to przede wszystkim możliwość zdecydowania się na montaż takich skrzydeł, które w pełni harmonizują zarówno z estetyką domu, jak i Państwa estetycznymi preferencjami.

Dlaczego drzwi PCV?

Jako fenomenalna alternatywa dla skrzydeł drewnianych, są przede wszystkim rozwiązaniem przynoszącym wiele satysfakcji. Ich doskonała konstrukcja to również maksymalna odporność względem intensywnych oraz zmiennych czynników atmosferycznych. Nie wymagają cyklicznej impregnacji oraz wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych, przeprowadzanych w celu zabezpieczenia skrzydeł przed szkodnikami. Drzwi te – zarówno w postaci modeli z przeszkleniami, jak i bez – pozostają także doskonałą barierą termiczno-akustyczną (jest to rezultat zastosowania dopasowanych, podwójnych uszczelek). Wszystkie modele drzwi PCV stanowią także solidną ochronę przed włamaniami. Zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo oraz podniosą standard energooszczędności budynku. Ich niewątpliwym atutem jest też cena. Drewno jest relatywnie drogim materiałem, szczególnie w porównaniu z PCV. Tymczasem drzwi wytwarzane z tego materiału mają zbliżone właściwości do tych drewnianych, przy czym są znacznie odporniejsze na negatywne oddziaływanie zjawisk pogodowych.

Jeśli więc poszukujecie Państwo tanich drzwi zewnętrznych, które zagwarantują bezpieczeństwo przed nieproszonymi gośćmi, ograniczą utratę energii cieplnej, a jednocześnie wykazują się doskonałą izolacją akustyczną – skrzydła drzwiowe wykonane z PCV będą doskonałym rozwiązaniem. Proponowane przez naszą firmę z Poznania drzwi wejściowe są odporne na wszelkie negatywne czynniki, jak śnieg, deszcz czy zmiany wilgotności lub temperatury powietrza, a ponadto są odpowiednio wzmocnione, dzięki czemu skutecznie chronią domowników, jak i ich dobytek. Dzięki temu zaś, że przykładamy ogromną uwagę nie tylko do parametrów funkcjonalnych, ale też estetyki wykonania, możemy zagwarantować, że każdy znajdzie w naszej ofercie drzwi w dobrej cenie, idealnie pasujące do konkretnych oczekiwań.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy najlepsze produkty i profesjonalne doradztwo wykwalifikowanych specjalistów.

dobierz swój model drzwi