Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w stolarce aluminiowej uzyskujemy nieograniczone możliwości w tworzeniu systemów okiennych oraz drzwiowych. Podczas wyboru odpowiedniego systemu kierujemy się przede wszystkim względami praktycznymi. Stawiamy na funkcjonalność i estetykę. Dbamy o to, by nasze produkty były znane z wysokiej termoizolacji, dymoszczelności oraz odporności. Sięgamy po sprawdzone systemy antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą działalnością. Zapewniamy, że wybór promowanych przez nas systemów okiennych i drzwiowych będzie doskonałą inwestycją. Oferta bogata jest w rozwiązania bazujące na:

  • izolowanych termicznie kształtownikach (systemy MB-70, MB-60, MB-59S oraz Spectral 60),
  • aluminiowych konstrukcjach bez termoizolacji do budowy przegród wewnętrznych (Spectral 45, MB-45, a także przegrody przeciwpożarowe MB-78EI),
  • stolarce, która uzupełnia systemy do zabudowy balkonów (MB-23P).

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy cenią sobie połączenie niskiej ceny i wysokiej jakości rozwiązań. Zespół naszych specjalistów stawia na nowoczesne i atrakcyjne podejście do stolarki aluminiowej.

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe

Konstruowane przez nas drzwi aluminiowe stanowią ważny element zabudowy domu. Podczas wyboru systemów wejściowych należy zwrócić szczególną uwagę na ich funkcjonalność oraz dodatkowe walory estetyczne. Oferujemy Państwu wyłącznie solidnie wykonane, mrozoodporne modele panelowe, dostępne w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów, tworzone w systemie MB-86.Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

W ramach serii konstrukcyjnej MB wykonujemy nie tylko okna aluminiowe wraz z najczęściej występującymi systemami otwierania. Chętnie sięgamy również po inne rozwiązania, w tym modele otwierane na zewnątrz (system MB-59S Casement), obrotowe Pivot, a także mniej znane, ale równie funkcjonalne modele połaciowe, wykorzystywane do zakładania przeszkleń dachowych.