Proponowane przez firmę SAPOR okna PCV to możliwość skorzystania z potencjału stolarki profili marki VEKA, której produkty mieszczą się w klasie A. Dostępne w ofercie realizacje różnią się pod względem konstrukcyjnym od standardowych produktów, dostępnych na rynku i w ofercie konkurencji. Istotnym elementem są profile okien VEKA, które dzięki trzymilimetrowej grubości ścianek oraz pięciomilimetrowej szerokości komór wewnętrznych uzyskują niezwykłą trwałość i stabilność. Jest to także efekt zastosowania większej ilości tworzywa PCV (nawet o 10% w stosunku do standardowych okien). 

Jako producent, firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż dla Klientów najistotniejsze okazuje się jednak to, w jaki sposób tak perfekcyjnie opracowana konstrukcja stolarki PCV jest w stanie przełożyć się na wymierne korzyści. Taka konstrukcja okna PCV daje wysoką izolacyjność termiczną i idealną ochronę przed hałasem. Okna nietypowe, o wzmocnionej strukturze, mają też większą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • Okna PCV veka

  VEKA

  Okna Veka to eleganckie profile plastikowe oraz klasyczny wygląd. Veka to również rewelacyjny system zastosowanych uszczelek i komór, który gwarantuje szczelność i codzienne oszczędzanie na opłatach za prąd, gaz lub olej. Okna z profili PCV klasy A, to sprawdzone rozwiązania i dobry wybór na lata.

  Zobacz więcej

 • Najwyższej klasy okna PCV Gealan

  GEALAN

  Okna Gealan to produkt najwyższej klasy. Okna te mają świetne właściwości termoizolacyjne dzięki zastosowaniu kilku komór w ramie i skrzydle. Dzięki spójnemu systemowi rozmieszczenia uszczelek została osiągnięta bardzo dobra izolacyjność cieplna. Wzmocnienia stalowe ramy i skrzydeł dają profilom doskonałą stabilność i trwałość.

  Zobacz więcej

 • Typowy skandynawski design okien Danline

  DANLINE

  System PCV Danline ma wiele do zaoferowania pod kątem wzornictwa. Jest to typowy, skandynawski design, z ciekawym kształtem profili i specjalnymi okuciami umożliwiającymi różne sposoby otwierania.  W oknach Danline zamontowano zestaw uszczelek gwarantujących doskonałą izolację akustyczną i cieplną.

  Zobacz więcej

Okna energooszczędne

Jeszcze bardziej ekonomiczne są okna energooszczędne, gdzie współczynnik przenikania ciepła U jest niski, im współczynnik ten jest niższy, tym wyższa energooszczędność okna. Najniższe straty ciepła mają okna pasywne.  Bardzo istotna jest też grubość ramy, energooszczędne okna mają ramę grubszą o kilka centymetrów i tracą mniej ciepła. Gdy decydujemy się na okna plastikowe, grubość ramy ma jak najbardziej znaczenie ale należy zwrócić również uwagę, na liczbę komór, które również wpływają na izolacyjność.

Stolarka PCV

Budowa domu to ogromna inwestycja, dlatego warto zastanowić się co wybrać, czy ma to być stolarka PCV, czyli wykonanie okien na zamówienie lub gotowe plastikowe okna.

Nie należy sugerować się jedynie ceną. Niska cena często nie idzie w parze z jakością. Kiedy zdecydujemy się na nietypowe rozwiązania, wtedy cena też wzrośnie.

Siedziba firmy SAPOR, producenta wysokiej jakości okien, to miejscowość Niepruszewo, położona niedaleko Poznania. Terenem działań firmy jest nie tylko Poznań, firma ma też swoich przedstawicieli w wielu rejonach kraju i od kilkunastu lat funkcjonuje na rynku europejskim.

Nasze produkty